Lekarz Ginekolog

Miejsce pracy:Łódź
Region:łódzkie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna
Pracodawca:DOCTORPRO POLAND sp. z o.o.
Zespół placówek medycznych DoctorPro zaprasza do współpracy lekarza o specjalizacji: Ginekolog

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi oraz innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od otwarcia pierwszej kliniki w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.
Zakres obowiązków:
Wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów ginekologicznych, indywidualne dobieranie metod antykoncepcyjnych, prowadzenie ciąży, wykonywanie USG ginekologicznego, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem
Oczekujemy:
Doświadczenia popartego praktyką zawodową
Prawo wykonywania zawodu
Umiejętności pracy w zespole
Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem
Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej
Oferujemy:
Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
Elastyczny grafik pracy
Przyjazne środowisko pracy
Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy

Ważne Informacje dla Kandydatów:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.