Ambasada amerykańska zatrudni lekarza

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:Ambasada Amerykańska
Ambasada amerykańska zatrudni lekarza na pełny lub niepełny (0.5) etat w ramach umowy o pracę.

Opis stanowiska:

- świadczenie podstawowej opieki zdrowotnej dla uprawnionych pracowników ambasady i ich rodzin
- zapewnienie opieki medycznej w nagłych wypadkach
- udzielanie porad telefonicznych

Wymagania:
- specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinniej / chorób wewnętrznych/ pediatrii (min. 3 lata praktyki)
- biegła znajomość języków polskiego oraz angielskiego

Benefity:

Dodatkowe informacje dotyczące stanowiska dostępne są na stronie ambasady. Uprzejmie informujemy, iż aplikacje przyjmowane są do 30 września 2024 przez elektroniczny system rekrutacyjny ERA dostępny na stronie internetowej Ambasady, zakladka ambasady i konsulaty - pracuj z nami.