LEKARZ bez specjalizacji lub w trakcie Warszawa Włochy

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Centrum Medyczne OpraMed
Centrum Medyczne Opra-Med zlokalizowane w dzielnicy Włochy poszukuje do swojego zespołu LEKARZA

Obowiązki:
• prowadzenie konsultacji internistycznych, w tym przedłużanie profilaktyki PreP,
• kwalifikacje do szczepień profilaktycznych,
• prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie w ogólnymi wymogami,
• empatię dla każdego pacjenta.
Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu,
• doświadczenie w pracy z Pacjentem,
• mile widziana specjalizacja z zakresu Chorób wewnętrznych, Dermatologii i Wenerologii lub Chorób Zakaźnych, choć nie jest to
warunek konieczny

Oferujemy:
• elastyczny grafik,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt
• niezbędny sprzęt i wyposażenie gabinetu,
• wsparcie kadry kierowniczej, pielęgniarskiej i administracyjnej,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub mailowo. rekrutacja[małpa]opramed.pl