Lekarz Internista

Miejsce pracy:Bydgoszcz
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Centrum Medyczne Bart-Med
Lokalizacja: Kijowska 39, Bydgoszcz
opis stanowiska:
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych

Wymagania:
• Posiadanie specjalizacji - interna
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• Prawo wykonywania zawodu
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu,
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• elastyczne godziny pracy
• Ciekawą i samodzielną pracę w zespole
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Forma zatrudnienia i warunki płacy do uzgodnienia.