LEKARZ w Oddziale Chorób Wewnętrznych

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. w Warszawie
Zakres obowiązków:
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych, w tym chorób serca i układu krążenia, płuc, przewodu pokarmowego i nerek.

Wymagania:
- aktualne prawo wykonywania zawodu,
- specjalizacja z chorób wewnętrznych lub rozpoczęte szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych lub możliwość rozpoczęcia specjalizacji z chorób wewnętrznych (także w trybie rezydentury – posiadamy wolne miejsca specjalizacyjne)

Oferujemy:
Oferujemy kompleksową opiekę nad pacjentem. Posiadamy możliwość pełnej nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. W ramach oddziału, we współpracy z innymi pracowniami wykonujemy gastroskopie, kolonoskopie.
Oferujemy pracę w doświadczonym zespole.

Dysponujemy 24 łóżkami na salach jedno, dwuosobowych.

Możliwość rozwoju naukowego.

Forma zatrudnienia, wynagrodzenie oraz wymiar czasu pracy do uzgodnienia.