Telemedycyna - Lekarz Internista, lekarz chorób wewnętrznych

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Medica online

MEDICA ONLINE zatrudni lekarzy do świadczenia teleporad poprzez intuicyjne oprogramowanie medyczne.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu telemedycznego jako specjalista chorób wewnętrznych.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się platformą medyczną, która umożliwia pacjentom konsultacje zdalne z wykwalifikowanymi lekarzami.
Poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy chcieliby rozwijać swoją praktykę w medycynie online.

Zakres pracy obejmuje:
- konsultacje telefoniczne/video konsultacje
- czat rozmowy
- przedłużanie recept w oparciu o formularze online i dane pacjentów.
- konsultacje prowadzenie pacjenta w oparciu o wyniki badań

Korzyści:

-Praca zdalna
-Elastyczny czas pracy, grafik ustalany indywidualnie
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy i zaangażowania. (nawet do 24000 brutto)

Wymagania:

-Rozliczenie na podstawie faktury, umowa B2B.
-Kandydat ze specjalizacją lekarza/lekarki. Preferowana specjalizacja: internista, lekarz rodzinny
-Gotowość do pracy zdalnej, z elastycznym harmonogramem
-Stały dostęp do komputera z dobrym połączeniem internetowym.
-Ambitna osoba, która chce poszerzać umiejętności i wiedze w medycynie online

Twoje obowiązki:

-Wstępna kwalifikacja pacjentów pod kątem dostępu do terapii.
-Prowadzenie konsultacji online z pacjentami i dalsza praca z nimi w razie potrzeby.
-Zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w ramach wymagań kwalifikacyjnych.
-Ocena historii medycznej pacjenta i badanie jego objawów.
-Rejestrowanie danych medycznych i dokumentowanie wyników badań i leczenia.

W naszej placówce posiadamy nowoczesne rozwiązania informatyczno-medyczne, które pomagają w pracy.

-Opcję samodzielnego zapisu;
-Wypełnianie wstępnego wywiadu medycznego przez internet (przez pacjenta);
-Przesył dokumentacji medycznej;
-Rezerwację online wizyt.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy na prace zdalną, wyślij swoją aplikację do nas