Lekarz specjalista w zakresie neurologii dziecięcej

Miejsce pracy:Gdańsk
Region:pomorskie
Specjalizacja:Neurologia dziecięca
Pracodawca:COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

- konsultacje pacjentów w szpitalach Spółki Copernicus
- Poradnia Neurologiczna dla Dzieci

FORMA ZATRUDNIENIA ORAZ WARUNKI WSPÓŁPRACY DO UZGODNIENIA
Podstawowe zadania na stanowisku:

• Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji neurologicznych na rzecz pacjentów w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku oraz w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku
• Udzielanie świadczeń w Poradni Neurologicznej dla Dzieci

Wymagania:

• posiadanie pełnych kwalifikacji do wykonywania zadań w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe
• elastyczność w odniesieniu do formy zatrudnienia oraz warunków współpracy

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną.