Zakład Farmakologii Klinicznej Katedry Farmakologii Collegium Medicum UJ, Klinika Leczenia Bólu i Opieki Paliatywnej.
Jest specjalistą farmakologii klinicznej, od 1999 roku zajmuje się problemami bezpieczeństwa farmakoterapii, interakcjami leków w praktyce klinicznej, monitorowaniem niepożądanych działań leków oraz problemami związanymi z farmakoterapią bólu.
W Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zajmuje się problemem bezpieczeństwa pacjenta podczas stosowania leczenia farmakologicznego, jest wizytatorem szpitali i oddziałów szpitalnych starających się o akredytację.
Autor i współautor ponad 500 prac i doniesień zjazdowych, współautorem 17 książek oraz 3 podręczników akademickich. Mieszka w Zakopanem, w miarę możliwości czasowych aktywny uczestnik wypraw off-road. (https://leczbol.pl/)
Ból pozostawia ślad na wszystkich sferach życia pacjenta, wpływa nie tylko na ciało i psychikę, ale też negatywnie oddziałuje na relacje międzyludzkie i karierę zawodową. Z problemem jego leczenia mierzą się lekarze prawie każdej specjalizacji.
Holistyczne podejście do pacjenta może pomóc w skutecznej i bezpiecznej terapii.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia zapisu z konferencji Kompendium Leczenia Bólu, gdzie prowadzący w jak najbardziej przystępny i praktyczny sposób przybliżali tematykę leczenia bólu w różnych sytuacjach klinicznych – także tych skomplikowanych.
Pobierz program konferencji: Kliknij »
Zapraszamy serdecznie do rejestracji na kolejne wydarzenia organizowane przez redakcję Kompendium24.pl