Kierownik POZ - Oleśnica

Miejsce pracy:Oleśnica
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy zatrudni Kierownika Przychodni Rejonowej nr 2 Przy ul. gen. J. Hallera 25 w Oleśnicy

Opis stanowiska:
1. Zarządzanie zespołem pracowników przychodni;
2. Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem przychodni i prowadzenie działań przyczyniających się do poprawy jakości świadczonych usług;
3. Kontrola i stałe podnoszenie standardów pracy;
4. Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy a odpowiednimi działami;
5. Kontrola przestrzegania wymagań formalno-prawnych w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej;
Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe medyczne i specjalizacja co najmniej I stopnia w odpowiedniej dziedzinie medycyny (preferowana specjalizacja w zakresie: pediatrii, medycyny rodzinnej, medycyny ogólnej, chorób wewnętrznych)
2. Mile widziane wykształcenie: ochrona zdrowia, zarządzanie.
3. Doświadczenie w zarządzaniu placówką ochrony zdrowia również mile widziane;
4. Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu OFFICE;

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych;
2. Dowolna forma zatrudnienia;
3. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
4. Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia
1. CV
2. Oświadczenie kandydata: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZPZOZ w Oleśnicy w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji osobiście w siedzibie SZPZOZ w Oleśnicy ul. Mikołaja Reja 10;56-400 Oleśnica ( II piętro) lub w wersji elektronicznej.