Pielęgniarka POZ / Pielęgniarz POZ

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Medycyna rodzinna
Pracodawca:JBM GRUPA MEDYCZNA Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Zdrowia Wilanów w Warszawie
Zatrudnimy
PIELĘGNIARZA/ PIELĘGNIARKĘ
Jesteśmy prężnie działającą palcówką POZ (z kontraktem NFZ), która funkcjonuje na terenie Miasteczka Wilanów od 2011 roku.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 80-100 pln brutto w zależności od umowy
- elastyczny grafik pracy
- zatrudnienie według preferencji umowa o prace, kontrakt
- nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej
- współpracę w przyjemnej atmosferze
- wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników
- kartę Multisport

Oczekujemy:
- aktualnego prawo do wykonywania zawodu
- kursu szczepień
- dobrej organizacji pracy

Obowiązki:
-praca w punkcie pobrań
-wykonywanie szczepień
- realizacja profilaktyki

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia na adres
NIE WYMAGAMY CV

Nasze wymagania
• wykształcenie kierunkowe (szukamy położnej, pielęgniarki, technika analityki medycznej lub ratownika medycznego)
• doświadczenie zawodowe przy pobieraniu materiału od dzieci i dorosłych
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
• komunikatywność, zorientowanie na klienta
• skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań
• chęć do zdobywania nowej wiedzy
Twój zakres obowiązków
• Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pobieranie i oznakowanie materiału do badań, przygotowanie materiału i zleceń do przewozu, wydawanie wyników pacjentom, obsługę programu komputerowego, przyjmowanie pieniędzy za badania indywidualne, sporządzanie raportu kasowego.